Carine Salongi Veebipood

saame tuttavaks

ravikosmeetik Karine Terzjan

Karine Terzjan

26 aastat töökogemust

Karine Terzjan on lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli
(Rahvusvaheline CIDESCO kool, mille diplom antud välja Zürichis 2001 aastal.
Kuulunud ka ERKÜ juhatusse, CIDESCO Eesti Esimese Erakosmeetikakooli kutseeksami komisjoni liige, ERKÜ liige
Carine Salong aastast 1997.
Töötanud Grimmeerijana (Tiiu Luhti Grimmikool)
Lõpetanud mitmeid Täiendkoolitusi ja kursuseid Iluvaldkonnas.
Tallinna Ülikool (Kutsepedagoogika)
Kunstiakadeemia (Avatud akadeemia joonistamine)
Osa võtnud mitmetest suurtest rahvusvahelistest  kongressidest 
(nt. London FACE)

Hooli oma ilust,
säilita seda meie asjatundjate hoole all

Académie tooted on nii head...

Alates aastast 1890 on Académie Scientifique de Beauté oma kogemuste ja teadmistega olnud ilu valdkonnas esirinnas.

Académie nahatüübi- ja probleemipõhine meetod on ülemaailmselt tunnustatud. Iga Académie toode on meie ilukäsitööliste kompromissitu teadusliku uurimistöö tulemus.

Ideaalne kooslus: dermatoloogia ja kosmetoloogia.

Inspireerituna plastilise kirurgia protseduuridest ja meie labori ekspertide arendustööst, pakub Derm Acte tipptasemel nahahooldustooteid.

Iga toode sisaldab meditsiinist tuntud ülitugevaid aktiivseid toimeaineid, mis mõjuvad eriti efektiivselt ning aitavad saavutada kauni lõpptulemuse.

 

Ravitehnoloogia, mis eristub!

Renophase tooted on erilised...

Renophase Paris on kõrgklassi ravikosmetoloogia sari, mis saab oma jõu dermatoloogilistel teadusuuringutel põhinevatest teadmistest. Sarja seljataga on ühed kõrgetasemelisemad ja nõudlikumad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid.

Laboratoires Renophase on esteetilise dermatoloogia kosmeetika. 30. aasta jooksul on firma omaenda laboris läbi viidud teaduslike uuringutega välja töötanud uuenduslikel tehnoloogiatel põhinevaid ravimpreparaate ning tulemuseks on olulised patendid.

Renophase Paris nägemus on farmaatsia, selle eesmärk on dermatoloogia ja oma olemuselt on see raviv. Seetõttu hinnatakse sarja kõrgelt üle maailma ja selle tooteid on rakendatud nii meditsiini, esteetilise dermatoloogia, kosmeetilise kirurgia kui ka ravikosmeetika teenistusse.

Spetsiifilise suunitlusega nahahooldussari!

Teaduse viimane sõna AgeraRx toodetes...

AgeraRx on uuenduslik ja spetsiifilise suunitlusega nahahooldussari peamiste nahaprobleemide (akne, naha vananemine, pigmendilaigud jt.) vastu võitlemiseks. Tugevad aktiivained kombinatsioonis eriliste „kandjasüsteemidega” teevad AgeraRx`ist tänapäeva kõige edasijõudnuma ja innovatiivsema tootesarja.

AgeraRx tooted annavad parimad tulemused integreerituna nahahooldussüsteemi, kuhu kuuluvad ka veevabad keemilised koorimised ning uudne Accelafuze 3-funktsiooniline protseduur. Kõik need ravimeetodid tugevdavad üksteise toimet ning võimaldavad saavutada märkimisväärseid tulemusi minimaalse ärrituspotentsiaaliga. 

 

Agera

Peptiidsed kasvufaktorid – teaduse viimane sõna AgeraRx toodetes

Peptiidsed kasvufaktorid on unikaalsed AgeraRx nahka noorendavatele toodetele, olles 10a. jooksul välja arendatud Dr. Owen`i ja tema meeskonna poolt. Need on täpsed koopiad kehaomastest valgulistest „sõnumiviijatest”, mis reguleerivad kõikide naharakkude paljunemist. Paraku hakkab kasvufaktorite tase vanusega vähenema, põhjustades naha õhenemist, elastsuse kadu ja kortsude teket. Tänu põhjalikele uuringutele inimese rakukultuuridel ja vabatahtlikel saab kindlalt väita, et AgeraRx peptiidsed kasvufaktorid avaldavad nahas ka soovitud efekti – muudavad naha paksemaks, pingsamaks ning vähendavad peeneid jooni ja kortsukesi. Üliväike osakeste suurus ja uudne bioemulsioontehnoloogia AgeraRx on esimesena maailmas võtnud nahahoolduses kasutusele üliväikesed aineosakesed – nanosoomid (30-200 mikromeetrit), mis eriliste lipiidsete „kandjasüsteemide“ abil on võimelised kiiresti imenduma naha sügavamatesse kihtidesse. Selleks, et aktiivained saaksid üldse nahka efektiivselt läbida, peaks aineosakeste suurus olema alla 600mm. Paraku kuni tänaseni on väikseimate nahahooldustoodetes kommertsiaalselt kättesaadavate osakeste suurus olnud 1200 mikromeetrit (liposoomid), mistõttu nende toime piirdub vaid naha pindmiste kihtidega. 

Leia meie poest endale sobivad Agera tooted